Monday, October 21

फिगरका कारण सामाजिक संजालमा भाईरल १४ बर्षीय बालिका (हेर्नुहोस फोटोहरु)

कसैलाई प्रकृतिले बरदान नै दिएको हुन्छ । उसलाई न उमेरले नै छेकेको हुन्छ । अहिले अलेक्जेन्डरो नाम गरेकी एक फुच्ची केटी खुबै भाइरल छिन् । उनी भाईरल हुनुको मुख्य कारण हो उनको लुक र फिगर । तस्बिर देख्दा धेरैजसोलाई दिमागले धोका दिन्छ । बच्चा भएर पनि उनको त्यो लुक र फिगर यस्तो छ कि लाग्छ उनी कुनै अर्धबैँसे युवती हुन् ।

तर, होइन उनी हुन् अहिले मात्र १४ वर्षिया बालिका अलेक्जेन्डरो टोरेगोसो साँग हुन् । इन्डोनेसियाली १४ वर्षिया साँगको चर्चा चुलिएको छ ।अलेक्जेन्डरो टोरेगोसो अहिले समाजिक संजालमा निकै भाइरल भएकी छिन् । सानो उमेरमै सेक्सी फिगरका कारण उनी फेसबुकमा भाइरल भएकि हुन् । उनको यो फिगरका कारण धेरैले प्रतिक्रियाहरु दिदै आएका छन् ।इन्डोनेसियाको अनलाईन ओकेजोन लेख्छ, ‘निश्चित रूप देखि वातावरण, इन्टरनेट, र यस्तै विभिन्न कारणहरुले बच्चाको शरिरको बनावटमा प्रभाव पर्दछ ।’ अलेक्जेन्डरोको स्वामित्वमा रहेको इन्स्ट्रग्राम र फेसबुकमा धेरैँ फलोअर्स पनि छन् । उनको अनुहार वास्तवमा सुन्दर छ । लामो कपालको संयोजन, मिलेका आँखीभुई, मीठो मुस्कान

र थुप्रै कारणले स्वाभाविक रूपमा यी बालिकालाई सुन्दर बनाएको छ । अलेक्जेन्डरो टिकटकमा पनि सक्रिय छिन् । उनि निरन्तर आफ्ना टिकटक भिडियो आफ्नो फेसबुक, इन्स्ट र टिकटकमा सेयर गर्दै आएकि छिन् । अहिले सामाजिक सञ्जाल क्रेज यसरी बढ्दैछ कि थोरै मानिस मात्र यसबाट अछूतो छन् ।विश्वको ठूलो जनसंख्या सामाजिक सञ्जालमा प्रत्यक्ष जोडिएको छ जसका कारण संसार निकै साँघुरो भैसकेको छ । कोसौं टाढा घटेका घटना क्षणभरमै संसारभर एकैपटक भाइरल हुन्छन् । धेरै पहिले छुटेको साथीहरुलाई छिटै भेटाइदिन्छ । आफ्नो साथीभाई त आफन्त सँग फोन गरेरै भेट हुनु नपर्ने सामाजिक सञ्जाल बाट नजिक हुन सकिन्छ ।

320 Post Views

प्रतिकृया दिनुहोस्